Publications Office of the EU
Održavanje javne rasvjete na području općine Gornja Stubica - Appels d’offres de l’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Održavanje javne rasvjete na području općine Gornja Stubica

  • Publié
    25/02/2025
  • Date limite
    25/03/2025
  • Ouverture des offres
    25/03/2025
  • Attribué
    26/05/2025
  • Aujourd’hui
    06/09/2026
Statut
Attribué
Type de marché
Services
Procédure renouvelée
No
Acheteur
OPĆINA GORNJA STUBICA
Lieu d’exécution
NUTS code: Plusieurs lieux d’exécution
Localisation de l’acheteur
NUTS code: HR064 Krapinsko-zagorska županija
Secteur commercial (CPV)
50232100 Services d'entretien de l'éclairage public
Montant total estimé du marché (hors TVA)
320,000.00 EUR
Valeur finale totale du marché (hors TVA)
Non disponible
Numéro de référence de l’offre
JN 15/2025
Description

Predmet nabave je održavanje javne rasvjete na području Općine Gornja Stubica, što obuhvaća redoviti pregled objekata i uređaja javne rasvjete, održavanje i remont objekata i uređaja javne rasvjete, uključujući i nabavu i uskladištenje materijala potrebnog za održavanje te prateće radove i usluge. Javna rasvjeta su građevine i uređaji za rasvjetljavanje nerazvrstanih cesta, javnih prometnih površina na kojima nije dopušten promet motornim vozilima, javnih cesta koje prolaze kroz naselje, javnih parkirališta, javnih zelenih površina te drugih javnih površina školskog, zdravstvenog i drugog društvenog značaja u vlasništvu Općine Gornja Stubica. Izvršitelj je obvezan poslove održavanja javne rasvjete izvršavati u skladu sa zakonskim propisima koji reguliraju predmetnu djelatnost i aktima Općine Gornja Stubica. Temeljem provedenog postupka nabave sklapa se okvirni sporazum s jednim gospodarskim subjektom na razdoblje od četiri godine. Okvirni sporazum obvezuje stranke na izvršenje okvirnog sporazuma. Na temelju okvirnog sporazuma sklopiti će se četiri jednogodišnja ugovora o javnoj nabavi - ugovora o povjeravanju poslova obavljanja komunalne djelatnosti održavanja javne rasvjete, sukladno odredbama Zakona o komunalnom gospodarstvu (NN 68/18, 110/18, 32/20, 145/24). Ugovori o javnoj nabavi na temelju okvirnog sporazuma sklopit će se neposredno na temelju izvornih uvjeta određenih u okvirnom sporazumu. Izračun procijenjene vrijednosti nabave temelji se na maksimalnoj procijenjenoj vrijednosti svih ugovora za koje se predviđa da će se sklopiti na temelju okvirnog sporazuma za ukupno razdoblje njegova trajanja.

Mode de soumission
Électronique par:
https://eojn.hr/tender-eo/38752
Les offres peuvent être soumises
Soumission électronique: nécessaire
https://eojn.hr/tender-eo/38752
Informations sur un marché public, un accord-cadre ou un système d’acquisition dynamique (SAD)
Le marché nécessite l’établissement d’un accord-cadre
Conditions d’ouverture des offres (date)
25/03/2025 11:00
Méthode d’attribution
Cijena ponude
Valeur estimée
320,000.00 EUR
Valeur finale du marché
Non disponible
Attribution du marché
Nom officiel: "ŠĆUKANEC" ELEKTROINSTALATERSKO FRIZERSKI OBRT, Renata Šćukanec-Hopinski, Veliko Trgovišće, Trg S. i F. Tuđmana 3
Adresse postale:
Localité: VELIKO TRGOVIŠĆE
Code postal: 49214
Pays:
Préinformation
Marché
Attribution
Footnote - legal notice

Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.