-
Publié11/12/2019
-
Date limite13/01/2020
-
Ouverture des offres14/01/2020
-
Attribué30/07/2020
-
Aujourd’hui02/09/2026
Outils
Bulgarie-Varna: Meubles (y compris les meubles de bureau), aménagements, appareils électroménagers (à l'exclusion de l'éclairage) et produits de nettoyage
Предмет на откритата процедура е избор на изпълнители на обществена поръчка за дставка и монтаж на обзавеждане и оборудване по проект № BG05M9OP001-2.008-0004 „Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания“ в община Варна, процедура BG05M9OP001-2.008 „Подкрепа за лицата с увреждания“, приоритетна ос 2 „Намаляване на бедността и насърчаване на социалното включване“ по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014—2020 г. по обособени позиции. При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на 2 обекта за разкриване на Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания със „заместваща грижа“, в община Варна съгласно подробно разработени технически спецификации по обособени позиции.
Nom officiel: Община Варна
Numéro d’enregistrement national: 000093442
Adresse postale: бул. „Генерал Колев“ № 92, ет. 5
Localité: Варна
Code NUTS: BG331
Code postal: 9000
Pays: BGR
Personne de contact Марина Драгова
Adresse principale: www.varna.bg
Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.