-
Publié21/06/2023
-
Date limite04/07/2023
-
Ouverture des offres04/07/2023
-
Attribué20/07/2023
-
Aujourd’hui31/08/2026
Outils
Pologne-Parczew: Travaux de réparation de routes
Zakres robót obejmuje wykonanie remontu drogi wojewódzkiej nr 809 Przytoczno – Kierzkówka – Krasienin – Lublin na odcinku od km 28+400 do km 29+550, o długości 1 150 m, w szczególności poprzez:
-wykonanie robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych ze sporządzeniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
-wykonanie koryta na poszerzeniach jezdni;
-wykonanie umocnienia poboczy z kruszyw łamanych o gr. po zagęszczeniu 10 cm;
-wykonanie podbudowy betonowej bez dylatacji - grubość warstwy po zagęszczeniu 30 cm,
-wykonanie podbudowy z mieszanki mineralno-bitumicznej klińcowo-żwirowej o lepiszczu asfaltowym - grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm,
-wykonanie mechanicznego oczyszczenia i skropienia emulsją asfaltową na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej;
-wykonanie wyrównania istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-asfaltową z wbudowaniem mechanicznym,
-wykonanie wzmocnienia podłoża gruntowego geosiatkami;
-wykonanie nawierzchni z mieszanek
Nom officiel: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie Rejon Dróg Wojewódzkich w Parczewie
Adresse postale: ul. Wojska Polskiego 21
Localité: Parczew
Code NUTS: PL81
Code postal: 21-200
Pays: POL
Personne de contact Jadwiga Graniak
Adresse principale: www.zdw.bip.lubelskie.pl
Électronique par:
https://zdw-lublin.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Adresse postale: ul. Krańcowa 7
Localité: Lubartów
Code postal: 21-100
Pays: POL
Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.