-
Publié04/02/2026
-
Date limite17/02/2026
-
Ouverture des offres17/02/2026
-
Attribué09/04/2026
-
Aujourd’hui01/09/2026
Outils
Futózott gumiabroncsok beszerzése
Note: Toutes les informations relatives à cette procédure n’ont pas été correctement traitées. Veuillez consulter les documents liés pour en savoir plus.
Autóbuszok üzemeltetéséhez szükséges futózott gumiabroncsok beszerzése Adásvételi keretszerződés autóbuszok üzemeltetéséhez szükséges futózott gumiabroncsok szállítására és adásvételére összesen nettó 250.000.000 Ft keretösszeg erejéig. Ajánlatkérő a keretösszeg 50%-ának lehívására vállal kötelezettséget. A megajánlott gumiabroncsok mindenben feleljenek meg a hazai, valamint Európai Uniós jogszabályok és szabványok feltételeinek, különösen a műszaki leírásban rögzített jogszabályi és egyéb feltételeknek. A szerződés teljesítésekor a nyertes ajánlattevőnek biztosítania kell, hogy a szállított gumiabroncsok a megrendelés napjától 12 hónapnál nem régebbi futózásúak. Ajánlatkérő a futózott gumiabroncsok szállításához karkaszt nem biztosít, így arról a nyertes ajánlattevőnek kell gondoskodnia! A szállítandó gumiabroncsok csak első alkalommal felújítottak lehetnek, vagyis a felhasznált karkasz nem lehet újrafutózott. A karkaszok Prémium, Médium vagy Budget kategóriájúak lehetnek, melyet fel kell tüntetni az ajánlatban. - Életkoruk Prémium kategória esetén, DOT szám (hét, év) alapján, gyártási hétre pontosan a 6 évet, - Médium kategória esetén DOT szám (hét, év) alapján, gyártási hétre pontosan a 6 évet – az átvétel időpontjához viszonyítottan - nem haladhatja meg. - Életkoruk Budget kategória esetén, DOT szám (hét, év) alapján, gyártási hétre pontosan a 6 évet - az átvétel időpontjához viszonyítottan - nem haladhatja meg. Az ajánlott futócsík mintázata és a főcsatornában mért induló profilmélysége az alábbi követelményeknek feleljen meg: 275/70 R22.5: Min. profil-mélység 17 (M+S) 285/70 R19.5: Min. profil-mélység 17 (M+S) 295/80 R22.5: Min. profil-mélység 17 (M+S) 305/70 R22.5: Min. profil-mélység 17 (M+S) 315/80 R22.5: Min. profil-mélység 17 (M+S) A beszállításra kerülő futózott gumiabroncsoknak legalább az alábbi súly- és sebesség indexet kell teljesíteniük: 275/70 R22.5: 148/145J 285/70 R19.5: 145/143M 295/80 R22.5: 152/148J 305/70 R22.5: 148/145K 315/80 R22.5: 156/150L A tételes ártáblázatban és a műszaki leírásban szereplő mennyiségek (összesen 2.619 db futózott gumiabroncs szállítása) tervezett mennyiségek, amelyek csupán az ajánlatok összehasonlíthatóságát szolgálják, azokra lehívási kötelezettséget Ajánlatkérő nem vállal; nyertes ajánlattevő a szerződés teljesítését Ajánlatkérő eseti megrendeléseinek megfelelően köteles teljesíteni. A szállításra és adásvételre vonatkozó részletes feltételeket a közbeszerzési dokumentumok részét képező szerződéstervezet tartalmazza. Ajánlatkérő felhívja a gazdasági szereplők figyelmét a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdésében foglaltakra. Ahol a felhívásban és/vagy a közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozás történik, a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében történik, és mellé értendő a „vagy azzal egyenértékű” kifejezés is. Az egyenértékűség igazolása az Ajánlattevő feladata. További részletek a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban.
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001618822025
https://ekr.gov.hu/eljarastar/eljaras/EKR001618822025
HU313 Nógrád
HU333 Csongrád-Csanád
HU311 Borsod-Abaúj-Zemplén
HU223 Zala
HU322 Jász-Nagykun-Szolnok
HU212 Komárom-Esztergom
HU323 Szabolcs-Szatmár-Bereg
HU213 Veszprém
HU312 Heves
HU331 Bács-Kiskun
HU232 Somogy
HU221 Győr-Moson-Sopron
HU332 Békés
HU233 Tolna
HU321 Hajdú-Bihar
HU222 Vas
HU211 Fejér
HU231 Baranya
HU120 Pest
Type: quality
Description: 2. Prémium (Tier 1) kategóriájú karkasz biztosítása
Pondération (pourcentage, valeur exacte) : 20
Critère:
Type: price
Description: 1. Nettó ajánlati összár (HUF)
Pondération (pourcentage, valeur exacte) : 80
Adresse postale:
Localité: Nyíregyháza
Code postal: 4400
Pays:
Nom officiel: Refit Abroncs Kft
Adresse postale:
Localité: Dabas
Code postal: 2370
Pays:
Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.