-
Publié28/04/2021
-
Date limite01/06/2021
-
Ouverture des offres01/06/2021
-
Aujourd’hui01/09/2026
Outils
Belgique-Melle: Électricité
Het voorwerp van de gunningsprocedure is de levering van: 100 % groene elektriciteit en aardgas voor leveringsjaren 2022-2024 met betrekking tot de EANaansluitpunten van Fluvius SO in het kader van energieverbruiken voor onder andere:
— eigen gebouwen (elektriciteit en aardgas),
— kathodische bescherming (elektriciteit),
— gasontvangststations, -reduceerinstallaties en -drukregelposten (elektriciteit en aardgas),
— aansluitpunten elektrische wagens (elektriciteit),
— aansluitpunten op het kabelnetwerk (ex-Infrax) en op het HFC (hybrid fiber coaxial)-netwerk (ex-integan) (elektriciteit).
Volgende energieleveringen (elektriciteit en/of aardgas) zijn niet inbegrepen doch maken deel uit van andere aankoopdossiers:
— netverliezen,
— tijdelijke levering aan gedropte professionele klanten,
— Klanten wiens contract tot een einde is gekomen (EOC),
— verbruiken op aansluitpunten met een verhuisprocedure zonder afspraak (MOZA),
— SODV (Sociale Openbare Dienstverplichting).
Nom officiel: Fluvius System Operator cv, werkende in opdracht en voor rekening van Fluvius Antwerpen, Fluvius Limburg, Gaselwest, Imewo, Fluvius West, Intergem, Iveka, Iverlek, PBE, Riobra en Sibelgas die allen als aanbesteder voor de opdracht dienen te worden beschouwd.
Numéro d’enregistrement national: 0477.445.084_18950
Adresse postale: Brusselsesteenweg 199
Localité: Melle
Code NUTS: BE234
Code postal: 9090
Pays: BEL
Personne de contact Bart Deckers
Adresse principale: www.fluvius.be
Électronique par:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=Fluvius-FLU20L042+-F05
Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.