Publications Office of the EU
Pologne-Mirków: Services de collecte des ordures - Appels d’offres de l’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pologne-Mirków: Services de collecte des ordures

  • Attribué
    27/11/2015
  • Aujourd’hui
    01/09/2026
Statut
Attribué
Type de marché
Services
Procédure renouvelée
No
Acheteur
Non disponible
Lieu d’exécution
NUTS code: PL518 Wrocławski
Localisation de l’acheteur
NUTS code: Non disponible
Secteur commercial (CPV)
90511000 Services de collecte des ordures
Montant total estimé du marché (hors TVA)
Non disponible
Valeur finale totale du marché (hors TVA)
482,180.69 PLN
Numéro de référence de l’offre
RI.271.28.2015.AK
Description

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia uzupełniającego (udzielonego w trybie z wolnej ręki na podstawie art. 67 ust.1 pkt. 6 ustawy Pzp) w ramach zadania podstawowego pn.: Usługa polegająca na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Długołeka. Przedmiotowe zamówneie uzupełniające polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia oraz jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego (umowa nr RI – ZP 272-33.2014/499/2014 zawarta 27.11.2014).
Precyzyjny opis z podaniem zakresu całego przedmiotu zamówienia:
Odbiór, transport i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz z nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, na terenie gminy Długołęka.
W ramach niniejszego zamówienia wykonawca jest zobowiązany do:
1) odbioru odpadów zmieszanych, gromadzonych w pojemnikach w kolorze czarnym lub posiadających napis „odpady zmieszane” o minimalnej pojemności 120 litrów z częstotliwością co dwa tygodnie;
2) odbioru selektywnie zbieranych odpadów z podziałem na następujące frakcje:
a) papier i makulatura, gromadzone w niebieskich pojemnikach lub workach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z częstotliwością jeden raz w miesiącu,
b) metal, opakowania wielomateriałowe i tworzywa sztuczne, gromadzone w żółtych pojemnikach lub workach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z częstotliwością co dwa tygodnie,
c) opakowania ze szkła, gromadzone w zielonych workach do selektywnej zbiórki o pojemności 60l lub pojemnikach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z częstotliwością jeden raz w miesiącu,
d) odpady ulegające biodegradacji i odpady opakowaniowe ulegające biodegradacji oraz odpady zielone, gromadzone w brązowych workach lub pojemnikach do selektywnej zbiórki, o minimalnej pojemności 120l, z napisem „odpady zielone”, z częstotliwością co dwa tygodnie w okresie wegetacyjnym (tj. od 01.IV do 30.XI),
e) Wykonawca ma obowiązek odebrać również odpady wymienione w lit. od a) do d) zgromadzone w workach/pojemnikach o innym kolorze niż wskazane powyżej opisane w sposób czytelny rodzajem zebranych odpadów,
3) odbioru, transportu i zagospodarowania – na zgłoszenie – odpadów pochodzących z cmentarzy, zlokalizowanych w miejscowościach: Łozina, Borowa, Brzezia Łąka, Długołęka, Jaksonowice, Kiełczów, Pasikurowice, Stępin;
4) odbioru przeterminowanych lekarstw z pojemników rozmieszczonych w 7 aptekach na terenie gminy 29.12.2015;
5) odbioru odpadów zebranych w punkcie selektywnego zbierania odpadów komunalnych (zwanym dalej PSZOK), zlokalizowanym w miejscowości Bielawa 45, gm. Długołęka.
Przedmiot niniejszego zamówienia został pomniejszony o usługi wykonywane akcyjnie, które nie będą miały miejsca w okresie trwania zamówienia uzupełniającego tj. zbiórkę odpadów wielkogabarytowych.

Mode de soumission
Non disponible
Les offres peuvent être soumises
Not applicable
Informations sur un marché public, un accord-cadre ou un système d’acquisition dynamique (SAD)
Non disponible
Conditions d’ouverture des offres (date)
Non disponible
Lieu d’exécution
Méthode d’attribution
Not specified
Valeur estimée
Non disponible
Valeur finale du marché
482,180.69 PLN
Attribution du marché
Nom officiel: Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A
Adresse postale: ul. Szczecińska 5
Localité: Wrocław
Code postal: 54-517
Pays: POL
Préinformation
Marché
Attribution
Footnote - legal notice

Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.