Publications Office of the EU
Pologne-Varsovie: Voitures de tramway - Appels d’offres de l’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pologne-Varsovie: Voitures de tramway

  • Publié
    05/06/2014
  • Date limite
    15/07/2014
  • Ouverture des offres
    15/07/2014
  • Attribué
    15/09/2014
  • Aujourd’hui
    05/09/2026
Statut
Attribué
Type de marché
Supplies
Procédure renouvelée
No
Acheteur
Non disponible
Lieu d’exécution
NUTS code: Plusieurs lieux d’exécution
Localisation de l’acheteur
NUTS code: Non disponible
Secteur commercial (CPV)
34622100 Voitures de tramway
Montant total estimé du marché (hors TVA)
40,300,000.00 PLN
Valeur finale totale du marché (hors TVA)
47,794,596.15 PLN
Numéro de référence de l’offre
DNZ/123/2014.
Description

Przedmiotem zamówienia jest zakup 5 tramwajów dwukierunkowych, całkowicie niskopodłogowych, wieloczłonowych, z napędem z silnikami prądu przemiennego i sterowaniem mikroprocesorowym, w tym 1 dostosowanego do potrzeb nauki jazdy, wraz ze specjalistycznym wyposażeniem obsługowym, pakietem naprawczym, pakietem eksploatacyjno-naprawczym, szkoleniami, dokumentacją techniczną łącznie z licencjami i oprogramowaniem łącznie z licencjami oraz wykonywaniem napraw powypadkowych (w okresie gwarancji tramwajów).
Przedmiotem zamówienia są tramwaje:
1) dwukierunkowe, wieloczłonowe, przegubowe, z całkowicie niską podłogą, o długości maksymalnie 32,5 m, posiadające zdolność przewozową co najmniej 200 osób na miejscach siedzących i stojących, przyjmując na 1 miejsce stojące 0,2 m2 powierzchni dla pasażera stojącego oraz co najmniej 250 osób w przypadku zagęszczenia, przy którym na 1 osobę stojącą przypada 0,15 m2 powierzchni dla pasażera stojącego,
2) posiadające jednakową funkcjonalność dla obu kierunków jazdy,
3) posiadające co najmniej 28 pełnowymiarowych stacjonarnych miejsc do siedzenia,
4) z wózkami wagonowymi dostosowanymi do całkowicie płaskiej niskiej podłogi,
5) zbudowane tak, aby ich maksymalne niezbędne zapotrzebowanie w zakresie skrajni zapewniało we wszystkich przypadkach bezpieczne wymijanie innych tramwajów oraz bezpieczny przejazd i otwieranie drzwi przy budowlach, w tym przy platformach przystankowych o wysokości do 220 mm licząc od poziomu główki szyny (pgs) i odległości od osi toru wynoszącej 1 250 mm plus poszerzenie wg normy PN-K 92009:1998,
6) wyposażone w urządzenia klimatyzacyjne dla kabin motorniczego i dla części pasażerskiej,
7) wyposażone w pokładowy zasobnik energii,
8) wyposażone w systemy informatyczne: Zintegrowany Moduł Komunikacyjny, System Informacji Liniowej, System Zliczania Pasażerów, System Monitoringu Wizyjnego, System Emisji Reklam, Rejestrator Zdarzeń,
9) posiadające świadectwo homologacji typu tramwaju, wydane w Polsce.

Mode de soumission
Non disponible
Les offres peuvent être soumises
Submission for all lots
Informations sur un marché public, un accord-cadre ou un système d’acquisition dynamique (SAD)
L’avis concerne un marché public
Conditions d’ouverture des offres (date)
15/07/2014 11:00
Méthode d’attribution
The most economic tender
Valeur estimée
40,300,000.00 PLN
Valeur finale du marché
47,794,596.15 PLN
Attribution du marché
Nom officiel: Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A.
Adresse postale: ul. Zygmunta Augusta 11
Localité: Bydgoszcz
Code postal: 85-082
Pays: POL
Préinformation
Marché
Attribution
Footnote - legal notice

Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.