-
Publié21/06/2023
-
Date limite24/07/2023
-
Ouverture des offres24/07/2023
-
Attribué11/12/2023
-
Aujourd’hui31/08/2026
Outils
Szennyvíziszap hasznosítás a DRV részére 6 részben
Ajánlattevő feladata mind a 6 rész tekintetében a keletkező szennyvíziszap átvétele, elszállítása és hasznosítása. Ajánlatkérő a hasznosítási módok közül azokat fogadja el, melyek esetében a környezetterhelési díjról szóló 2003. évi LXXXIX. törvény 2. számú melléklete alapján az iszap elhelyezési szorzó mértéke 0,8 (mezőgazdasági hasznosítás (felhasználás szántóföldön, fásított területen, pl. nemesnyár ültetvényben), engedélyezett rekultiváció, komposztálás).Ajánlatkérő az égetést, mint 1-es értékű iszap elhelyezési szorzójú hasznosítási módot nem fogadja el érvényes megajánlásként. Ajánlattevőnek a várható mennyiségű iszapnak a kijelölt átadási pontokról a gépkocsira történő továbbítása a feladat részét képezi, amelynek műszaki feltételeit az ajánlattevőnek kell megvalósítani. Mind a 6 rész vonatkozásában az összesített keretmennyiség: 36.996 tonna.
Nom officiel: Dunántúli Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Numéro d’enregistrement national: 11226002214
Adresse postale: Tanácsház Utca 7
Localité: Siófok
Code NUTS: HU232
Code postal: 8600
Pays: HUN
Personne de contact Vas Katalin
Adresse principale: https://www.drv.hu/
Électronique par:
https://ekr.gov.hu/portal/kozbeszerzes/eljarasok/EKR000785992023/reszletek
Accord-cadre avec single opérateur
Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.