-
Publié26/10/2022
-
Date limite25/11/2022
-
Ouverture des offres25/11/2022
-
Attribué16/12/2022
-
Aujourd’hui31/08/2026
Outils
Roumanie-București: Imprimantes laser
Autoritatea contractanta achizitioneaza Copiatoare cu cititor RFID integrat
Copiatoare cu cititor RFID integrat - 70 buc x 12.300,00 lei fara TVA/buc. = 861.000,00 lei fără TVA,
Valoare totala estimata 861.000,00 lei fara TVA
În conformitate cu prevederile art. 221 alin (1) lit a) din Legea nr 98/2016 privind achizițiile publice cu modificările și completările ulterioare, Autoritatea contractantă, poate suplimenta cantitatea de produse ce fac obiectul contractului cu până la 35 de bucăți
(Copiatoare cu cititor RFID integrat), cu o valoare unitară estimată de 12.300,00 lei și totală de 430.500,00 lei fără TVA și 512.295,00 lei cu TVA, prin încheierea unui act adițional, în funcție de resursele bugetare suplimentare care pot fi identificate în timpul
implementării contractului.
Nom officiel: Directia Generala de Protectie Interna
Numéro d’enregistrement national: 36755310
Adresse postale: Strada: Intrarea Răzoare, nr. 5
Localité: Bucuresti
Code NUTS: RO321
Code postal: 050506
Pays: ROU
Personne de contact Dumitru Bogdan Andrei
Adresse principale: www.dgpi.ro
Adresse postale: Strada Mangaliei, Nr. 135
Localité: Constanta
Code postal: 900111
Pays: ROU
Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.