Publications Office of the EU
Usługa organizacyjno-logistyczna związana z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjnego w Krakowie - Appels d’offres de l’UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługa organizacyjno-logistyczna związana z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjnego w Krakowie

  • Publié
    12/09/2024
  • Date limite
    27/09/2024
  • Ouverture des offres
    27/09/2024
  • Attribué
    23/12/2024
  • Aujourd’hui
    04/09/2026
Statut
Attribué
Type de marché
Services
Procédure renouvelée
No
Acheteur
Województwo Małopolskie
Lieu d’exécution
NUTS code: Plusieurs lieux d’exécution
Localisation de l’acheteur
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Secteur commercial (CPV)
79952000 Services d'organisation d'événements
Montant total estimé du marché (hors TVA)
140,033.33 PLN
Valeur finale totale du marché (hors TVA)
124,845.00 PLN
Numéro de référence de l’offre
EK-IX.272.17.2024
Description

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi organizacyjno-logistycznej związanej z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjne w Krakowie. 2. W ramach zamówienia zostaną zrealizowane między innymi następujące działania: a) zapewnienie osób merytorycznych (moderator i eksperci), b) najem przestrzeni na organizację Forum, c) zapewnienie systemu elektronicznej rejestracji uczestników, d) catering (przerwa kawowa i obiad) dla uczestników Forum. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony, jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Przedmiotowe zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” - inwestycja A3.1.1 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. 7. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji imprez. 8. Zamawiający informuje, że szacowana wartość zamówienia wynosi 140 033,33 zł netto. 9. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 175 000,00 zł brutto.

Mode de soumission
Électronique par:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Les offres peuvent être soumises
Soumission électronique: nécessaire
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Informations sur un marché public, un accord-cadre ou un système d’acquisition dynamique (SAD)
Non disponible
Conditions d’ouverture des offres (date)
27/09/2024 10:05
Lieu d’exécution
Méthode d’attribution
Critère:
Type: price
Description: Cena brutto wykonania przedmiotu zamówienia - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Pondération (pourcentage, valeur exacte) : 60
Critère:
Type: quality
Description: Zapewnienie dodatkowego tj. 5-go (słownie: piątego) eksperta, który zajmuje się zagadnieniami związanymi z edukacją włączająca, o której mowa w pkt. 2. SOPZ - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Pondération (pourcentage, valeur exacte) : 20
Critère:
Type: quality
Description: Termin na zgłoszenie przez Zamawiającego ostatecznej liczby uczestników Forum, dla których Wykonawca zapewni catering (przerwa kawowa i obiad) - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Pondération (pourcentage, valeur exacte) : 20
Valeur estimée
140,033.33 PLN
Valeur finale du marché
124,845.00 PLN
Attribution du marché
Nom officiel: Magdalena Siśkiewicz New Challenge
Adresse postale:
Localité: Kraków
Code postal: 30-415
Pays:
Préinformation
Marché
Attribution
Footnote - legal notice

Le contenu publié sur cette page constitue uniquement une source d’information supplémentaire et n’a aucun effet juridique. Les institutions de l'Union déclinent toute responsabilité quant à son contenu. Les versions officielles des avis de marché concernés sont celles qui sont publiées au supplément du Journal officiel de l’Union européenne et qui sont disponibles sur TED. Ces textes officiels peuvent être consultés directement en cliquant sur les liens qui figurent sur cette page. Pour en savoir plus, lire l’avis sur l’explicabilité et la responsabilité en matière de marchés publics.