Publications Office of the EU
Saksa-Überlingen: Maanalaisten pysäköintialueiden rakennustyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Überlingen: Maanalaisten pysäköintialueiden rakennustyöt

  • Sopimus tehty
    28/06/2018
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadtwerke Überlingen GmbH
Suorituspaikka
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Ostajan sijainti
NUTS code: DE147 Bodenseekreis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45223310 Maanalaisten pysäköintialueiden rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,581,530.96 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
ma-swü-2018-02
Kuvaus

Rohbauarbeiten

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
2,581,530.96 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Josef Hebel GmbH und Co. KG
Postiosoite: Riedbachstr. 9
Paikkakunta: Memmingen
Postinumero: 87700
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.