Publications Office of the EU
Irlanti-Dublin: Arviointipalvelujen toimittaminen Eurofoundille vuosien 2013–2016 tarkkailu- ja arviointiohjelman tukemiseksi - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Irlanti-Dublin: Arviointipalvelujen toimittaminen Eurofoundille vuosien 2013–2016 tarkkailu- ja arviointiohjelman tukemiseksi

  • Sopimus tehty
    19/09/2013
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79419000 Evaluointineuvontapalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
230,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
400,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2013/0434/3049.
Kuvaus

Euroopan elin- ja työolojen kehittämissäätiö (Eurofound) on tehnyt kaksi puitesopimusta Eurofoundin tukemista varten sen toteuttaessa arviointiohjelmaansa vuosina 2013–2016. Puitesopimukset koskevat seuraavia palveluja:
— asiakastyytyväisyys ja palauteohjelma (erä 1),
— arviointipalvelut (erä 2).

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
230,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
400,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Market and Opinion Research International (trading as IPSOS MORI)
Postiosoite: MORI House, 79–81 Borough Road
Paikkakunta: London
Postinumero: SE1 1FY
Maa: GBR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.