-
Julkaistu03/08/2021
-
Määräaika31/08/2021
-
Tarjousten avaaminen31/08/2021
-
Sopimus tehty23/09/2021
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
Italia-Rooma: Rakennusten vuokraus- tai myyntipalvelut
rental service of premises for the conduct of written tests for the public competition for examinations for the enrollment of no. 2,929 Carabinieri students in four-year firm (CAR21).
www.acquistinretepa.it
Postiosoite: Via Portuense n. 1645/1647
Paikkakunta: Roma
Postinumero: 00148
Maa: ITA
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.