Publications Office of the EU
RO-Cluj-Napoca: Vartiointipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Cluj-Napoca: Vartiointipalvelut

  • Julkaistu
    30/08/2011
  • Määräaika
    03/10/2011
  • Tarjousten avaaminen
    04/10/2011
  • Sopimus tehty
    30/11/2011
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: RO113 Cluj
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79713000 Vartiointipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,700,000.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,157,292.00 RON
Tarjouspyynnön viitenumero
9974 din 22.08.2011
Kuvaus

— se vor realiza servicii de paza aferente obiectivelor hidroenergetice aflate in patrimoniul SH Cluj, servicii conform celor detaliate in continutul caietului de sarcini.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
04/10/2011 09:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
1,700,000.00 RON
Sopimuksen lopullinen arvo
1,157,292.00 RON
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Tiger Protector Company SRL
Postiosoite: str. Ion Tuculescu nr. 42A, bl. PM40, ap. 1, parter, sector 3
Paikkakunta: Bucuresti
Postinumero: 100016
Maa: ROU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.