Publications Office of the EU
Tšekki-Brno: Lämmönvaihtimet, ilmastointi-, jäähdytys- ja suodatuslaitteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tšekki-Brno: Lämmönvaihtimet, ilmastointi-, jäähdytys- ja suodatuslaitteet

  • Julkaistu
    14/05/2021
  • Määräaika
    14/06/2021
  • Tarjousten avaaminen
    14/06/2021
  • Sopimus tehty
    24/08/2021
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Suorituspaikka
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42510000 Lämmönvaihtimet, ilmastointi-, jäähdytys- ja suodatuslaitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,210,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
3,688,131.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
40/2021
Kuvaus

Dodávka a instalace nové parní výměníkové stanice s přípravou na přechod z páry na horkovod, následná demontáž stávající výměníkové stanice včetně stavebních úprav a statického zajištění dle projektové dokumentace pro provádění stavby zhotovené spol. ENERGO s.r.o. Předmětem veřejné zakázky je rovněž provádění pravidelných kontrol a revizí výměníkové stanice stanovených právními předpisy a příslušnými normami vztahujícími se na dílo v průběhu záruční doby.
Přesná specifikace plnění je uvedena v příloze č. 2 výkaz výměr a v příloze č. 3 Standardy materiálové, dokumentační části, měření a regulace (MaR) pro FNuSA.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/06/2021 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
4,210,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
3,688,131.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: UCHYTIL s.r.o.
Postiosoite: K Terminálu 7
Paikkakunta: Brno
Postinumero: 61900
Maa: CZE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.