Publications Office of the EU
Saksa-Bonn: Sähkö - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Bonn: Sähkö

  • Julkaistu
    02/05/2014
  • Määräaika
    12/06/2014
  • Tarjousten avaaminen
    12/06/2014
  • Sopimus tehty
    24/06/2014
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stiftung caesar
Suorituspaikka
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
09310000 Sähkö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
774,400.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
1160/V03/2014
Kuvaus

Lieferung elektr. Energie (ohne Netznutzung) für die Stiftung caesar ab 1.8.2014-31.12.2017 mit der Option auf Verlängerung um 12 Monate; Lieferung an einer Abnahmestelle.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
12/06/2014 13:00
CPV-koodi
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
774,400.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SWM Versorgungs GmbH
Postiosoite: Emmy-Noether-Straße 2
Paikkakunta: München
Postinumero: 80992
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.