Publications Office of the EU
Saksa-Braunschweig: Julkisivutyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Saksa-Braunschweig: Julkisivutyöt

  • Julkaistu
    27/07/2018
  • Määräaika
    03/09/2018
  • Tarjousten avaaminen
    03/09/2018
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Cremlinger Wohnungsbau GmbH
Suorituspaikka
NUTS code: DE91B Wolfenbüttel
Ostajan sijainti
NUTS code: DE911 Braunschweig, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45443000 Julkisivutyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
HZW-P01-VE07
Kuvaus

Wärmedämmverbundsystem für die Erstellung eines 3-geschossigen Wohngebäudes mit 51 Wohnungen und einer Carportanlage

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Cremlinger Wohnungsbau GmbH
Postiosoite: Freyastr. 10
Paikkakunta: Braunschweig
NUTS-koodi: DE911
Postinumero: 38106
Maa: DEU
Yhteyshenkilö: Bereich Neubau – Projekt CWG
Pääosoite: http://www.nibelungen-wohnbau.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/09/2018 14:30
Suorituspaikka
CPV-koodi

45443000 - Julkisivutyöt

45320000 - Eristystyöt

45321000 - Lämpöeristystyöt

45200000 - Maa-, tie- ja vesirakennustöiden ja muiden rakennustöiden kokonais- tai osaurakat

Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.