Publications Office of the EU
Ruotsi-Åkersberga: Virkistys-, kulttuuri- ja urheilupalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ruotsi-Åkersberga: Virkistys-, kulttuuri- ja urheilupalvelut

  • Julkaistu
    29/11/2021
  • Määräaika
    20/01/2022
  • Sopimus tehty
    14/02/2022
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
Österåkers kommun
Suorituspaikka
NUTS code: SE110 Stockholms län
Ostajan sijainti
NUTS code: SE110 Stockholms län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
92000000 Virkistys-, kulttuuri- ja urheilupalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
34,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
17,000,000.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
2021-27
Kuvaus

Upphandlingen omfattar att tillhandahålla musikundervisning för barn och ungdomar i Österåker kommun. Den precisa omfattning och beskrivning av efterfrågad tjänst framgår av övriga upphandlingsdokument.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afckdkneer&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
34,000,000.00 SEK
Sopimuksen lopullinen arvo
17,000,000.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Svenska Popskolan AB
Postiosoite: Luffarbacken 3
Paikkakunta: ÅKERSBERGA
Postinumero: 18439
Maa: SWE

Virallinen nimi: Kulturföreningen Livat
Postiosoite: Pierre Sjöberg, Fårhagsvägen 4
Paikkakunta: ÅKERSBERGA
Postinumero: 18463
Maa: SWE
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.