Publications Office of the EU
Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach Szlacheckich” - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach Szlacheckich”

  • Julkaistu
    30/07/2026
  • Määräaika
    03/08/2026
  • Tarjousten avaaminen
    03/08/2026
  • Sopimus tehty
    26/08/2026
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ochotnicza Straż Pożarna w Łękach Szlacheckich
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: PL713 Piotrkowski
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34144210 Paloautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,286,580.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

1.Przedmiotem zamówienia jest zakup jednego (1) średniego samochodu ratowniczo -gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach Szlacheckich w ramach Programu Priorytetowego „Wzmocnienie gotowości jednostek OSP - zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych”, dofinansowanego ze środków WFOŚiGW w Łodzi. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi – Załącznik nr 11 do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia, w tym minimalne WYMAGANIA TECHNICZNO – UŻYTKOWE DLA ŚREDNIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO-GAŚNICZEGO). Wszystkie wymagania określone w SWZ stanowią minimalne (techniczne i jakościowe) wymagania, a ich spełnienie jest obligatoryjne.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/08/2026 12:10
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Podstawą przyznania punktów w kryterium „cena brutto” będzie cena brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu Ofertowym. OPIS KRYTERIÓW OCENY OFERT został określony w rozdziale 17 SWZ
Painotus (prosentteina, tarkka) : 60
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady na zabudowę pożarniczą Opis: Zamawiający w ramach kryterium Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady na zabudowę pożarniczą przyznawał będzie badanej ofercie punkty na podstawie terminu podanego przez wykonawcę w formularzu ofertowym i według zasad określonych w rozdziale 17 SWZ.
Painotus (prosentteina, tarkka) : 40
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1,286,580.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: MOTO-TRUCK SP. z o.o.
Postiosoite:
Paikkakunta: Kielce
Postinumero: 25-116
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.