Publications Office of the EU
Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225) - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos (13225)

  • Julkaistu
    12/08/2026
  • Tänään
    02/09/2026
  • Määräaika
    14/09/2026
  • Tarjousten avaaminen
    14/09/2026
Tila
Julkaistu
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV)
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85143000 Sairaankuljetuspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
94,300.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Greitosios medicinos pagalbos transportavimo paslaugos

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=9181982
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
14/09/2026 08:30
Myöntämisperuste
Ei saatavilla
Arvioitu arvo
94,300.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.