Publications Office of the EU
Italia-Rooma: Suojapeitteet, veneiden, purjelautojen tai maakulkuneuvojen purjeet, markiisit, aurinkokaihtimet, teltat ja leirintävarusteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Italia-Rooma: Suojapeitteet, veneiden, purjelautojen tai maakulkuneuvojen purjeet, markiisit, aurinkokaihtimet, teltat ja leirintävarusteet

  • Ilmoitettu
    20/09/2013
  • Julkaistu
    28/09/2013
  • Määräaika
    18/10/2013
  • Sopimus tehty
    16/12/2013
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ministero dell'Interno dipartimento vigili del fuoco, soccorso pubblico e difesa civile
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
39522000 Suojapeitteet, veneiden, purjelautojen tai maakulkuneuvojen purjeet, markiisit, aurinkokaihtimet, teltat ja leirintävarusteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
945,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
680,400.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
3/2013 C.A.P.I.
Kuvaus

Fornitura di n. 300 tende da campo P.I. 88.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ministero dell'Interno – Ufficio Accettazione Postale
Postiosoite: Via Palermo 101 (dal lunedì al venerdì ore 9:00-14:00 e 14:30-18:00; sabato ore 9:00-13:00)
Paikkakunta: Roma
Postinumero: 00184
Maa: ITA
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
945,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
680,400.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Royal Trophy Srl
Postiosoite: Via Gaudio Maiori 9/A
Paikkakunta: Cava de' Tirreni (SA)
Postinumero: 84013
Maa: ITA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.