-
Julkaistu25/09/2023
-
Määräaika26/10/2023
-
Tarjousten avaaminen26/10/2023
-
Sopimus tehty21/11/2023
-
Tänään01/09/2026
Näytönluku
Puola-Racibórz: Veripussit
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników z tworzyw sztucznych do pobierania i preparatyki krwi w ilości 70 000 sztuk.
Virallinen nimi: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu
Kansallinen rekisterinumero: 6391725979
Postiosoite: ul. Sienkiewicza 3A
Paikkakunta: Racibórz
NUTS-koodi: PL227
Postinumero: 47-400
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Marika Kida
Pääosoite: www.rckik.pl
Postiosoite:
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 02-305
Maa: POL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.