Publications Office of the EU
PL-Kielce: Kannettavat tietokoneet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Kielce: Kannettavat tietokoneet

  • Julkaistu
    09/06/2011
  • Määräaika
    18/07/2011
  • Tarjousten avaaminen
    18/07/2011
  • Sopimus tehty
    24/08/2011
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30213100 Kannettavat tietokoneet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
113,942.48 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
94,225.00 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
AZP-381-66/2011
Kuvaus

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego: laptopów, serwerów, ploterów i skanerów dla Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SIWZ.
Projekt pt. Politechnika Świętokrzyska – uczelnia na miarę XXI w. Priorytet IV. Szkolnictwo wyższe i nauka.
Działanie 4.1. Wzmocnienie i rozwój potencjału dydaktycznego uczelni oraz zwiększenie liczby absolwentów kierunków o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy Poddziałanie 4.1.1. Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/07/2011 13:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.