Publications Office of the EU
Puola-Poznań: Epäorgaaniset ja orgaaniset peruskemikaalit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Poznań: Epäorgaaniset ja orgaaniset peruskemikaalit

  • Sopimus tehty
    11/06/2015
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
24300000 Epäorgaaniset ja orgaaniset peruskemikaalit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
7,000,000.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,601,000.00 PLN
Tarjouspyynnön viitenumero
907/3675/15
Kuvaus

Sukcesywna dostawa materiałów i odczynników chemicznych, z prawem opcji, na okres 2 lat.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Not specified
Arvioitu arvo
7,000,000.00
Sopimuksen lopullinen arvo
8,601,000.00 PLN
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Life Technologies Sp. z o.o.
Postiosoite: ul. Bonifraterska 17
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 00-203
Maa: POL
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.