Publications Office of the EU
L’AJUNTAMENT DE SABADELL - L’AJUNTAMENT DE SABADELL - LISÄTIETOJEN KÄSITTELYJÄRJESTELMÄ - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

L’AJUNTAMENT DE SABADELL - L’AJUNTAMENT DE SABADELL - LISÄTIETOJEN KÄSITTELYJÄRJESTELMÄ

  • Julkaistu
    11/11/2024
  • Määräaika
    11/12/2024
  • Tarjousten avaaminen
    13/12/2024
  • Sopimus tehty
    04/09/2025
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
AYUNTAMIENTO DE SABADELL
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES511 Barcelona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
30236000 Erilaiset atk-laitteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
503,000.03 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
608,630.06 EUR
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
4
Tarjouspyynnön viitenumero
TIC/2024/19
Kuvaus

Aquest contracte té per objecte l’acquisició i la instal·lació de servers i d’elements informationàtics per l’emmagatzematge per enlarge i millorar la seguretat i capacitat de procés i conservació de les municipales. Konkreettisesti: – A nou system d’emmagatzematge per a producció. - Laajennus robotti kopioi amb a drive nou. Nous xarxa -kommutaattorit. - Uudistetut palvelimet pel Central System.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://contractacio.ajsabadell.cat
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://contractacio.ajsabadell.cat
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
13/12/2024 10:15
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.