Publications Office of the EU
BG-Sofia: Reagenssit ja varjoaineet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

BG-Sofia: Reagenssit ja varjoaineet

  • Sopimus tehty
    04/02/2011
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: BG411 София (столица)
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33696000 Reagenssit ja varjoaineet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,504.00
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
208,184.01 BGN
Tarjouspyynnön viitenumero
00830-2010-0008
Kuvaus

Доставка на разни медикаменти / наричано по-долу лабораторни консумативи/ за нуждите на Псагбал "Света София" ЕАД, включваща 301 обособени позиции / реактиви и контрастни вещества и микробиологични култури/, подробно описание в техническата спецификация от документацията за участие в процедурата.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not applicable
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
8,504.00
Sopimuksen lopullinen arvo
208,184.01 BGN
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.