Publications Office of the EU
Rohbauarbeiten nach ATV DIN 18299, 18300, 18302, 18306, 18331, 18336, 18384, 18322, 18317, 18459 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rohbauarbeiten nach ATV DIN 18299, 18300, 18302, 18306, 18331, 18336, 18384, 18322, 18317, 18459

  • Julkaistu
    29/04/2026
  • Määräaika
    06/05/2026
  • Tarjousten avaaminen
    06/05/2026
  • Sopimus tehty
    29/07/2026
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Stadt Würzburg
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: DE263 Würzburg, Kreisfreie Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45223220 Kuorirakennetyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,036,098.55 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,380,478.60 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
26BO0013
Kuvaus

- 240 qm Oberboden abtragen, laden, fördern - 1276 cbm Boden lösen, laden, fördern - 16 cbm Abbruch Stahlbetonwände - 331 qm Rückbau Asphaltflächen - 101 m Grundleitungen - 278 cbm Stahlbetonfundamente/ -fundamentplatten - 477 cbm Stahlbetonwände - 1752 qm Stahlbeton-Filigrandecken - 278 Stck Isokorb-Stahlbetoneinbauteile - 1854 qm Sichtbetonschalung - 7 Stck. Betontreppenläufe - 796 qm Dämmung

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.meinauftrag.rib.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.meinauftrag.rib.de
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
06/05/2026 10:00
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Der Preis ist das einzige Zuschlagskriterium
Painotus (prosentteina, tarkka) : 100
Arvioitu arvo
2,036,098.55 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
1,380,478.60 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: LEONHARD WEISS GmbH & Co. KG
Postiosoite:
Paikkakunta: Göppingen
Postinumero: 73037
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.