Publications Office of the EU
Puola-Varsova: Hotellien kokous- ja konferenssipalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Varsova: Hotellien kokous- ja konferenssipalvelut

  • Julkaistu
    01/07/2014
  • Määräaika
    28/07/2014
  • Sopimus tehty
    08/12/2014
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
55120000 Hotellien kokous- ja konferenssipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,657,751.00 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
4,657,751.00 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
3
Tarjouspyynnön viitenumero
DZP-2611-1/2014
Kuvaus

Zamówienie stanowi trzy następujące części zamówienia:
Część nr I – centrum Polski
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka położonego w centrum Polski poza granicami administracyjnymi miasta stołecznego Warszawy, nie dalej jednak niż w promieniu 60 km od biura Centrali ARiMR w Warszawie, ul. Poleczki 33, oraz zapewnienie co najmniej 2 ośrodków szkoleniowych (dodatkowych), położonych w województwie mazowieckim.
Część nr II – południe Polski
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka szkoleniowego położonego na południu Polski poza granicami administracyjnymi Kielc, w woj. świętokrzyskim w odległości nie większej niż 50 km od granic administracyjnych Kielc.
Część nr III – zachód Polski
Przedmiotem zamówienia jest zakup usług hotelarsko-restauracyjnych wraz z obsługą narad, spotkań i szkoleń zwanych dalej „szkoleniami” oraz pobytem pracowników ARiMR w ośrodku szkoleniowym, realizowany poprzez sukcesywny wynajem ośrodka szkoleniowego położonego na zachodzie Polski poza granicami administracyjnymi Poznania, w odległości nie większej niż 30 km od granic administracyjnych Poznania.
Na obsługę szkoleń składać się będą w szczególności następujące rodzaje świadczeń:
1) zapewnienie zakwaterowania z wyżywieniem uczestnikom szkoleń;
2) techniczna obsługa szkoleń, w tym zapewnienie sal konferencyjnych z wyposażeniem oraz serwisu kawowego;
3) transport dla uczestników szkoleń trasą i rodzajami dróg wskazanymi przez Zamawiającego (w tym drogi płatne).
Zamawiający wymaga osobistego wykonania zamówienia w zakresie usług hotelarskich z zastrzeżeniem § 2 ust. 3 umowy, tj. przypadku, gdy realizacja zamówienia w pełnym zakresie we wskazanym przez Zamawiającego terminie jest niemożliwa z przyczyn leżących po stronie Wykonawcy, Wykonawca poinformuje Zamawiającego o tym fakcie faksem lub drogą elektroniczną najpóźniej w ciągu 2 dni po złożeniu zamówienia. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest wskazać inny ośrodek szkoleniowy. Ośrodek ten musi spełniać wymogi standardu określonego w opisie przedmiotu zamówienia.Wybór ośrodka musi uzyskać akceptację Zamawiającego.
Zamówienia mogą być realizowane do wyczerpania kwoty wynagrodzenia wskazanej w umowie, nie dłużej jednak niż od dnia zawarcia umowy do 31.12.2016.
Zamawiający zapłaci jedynie za faktycznie zrealizowaną przez Wykonawcę usługę, bezpośrednio związaną z organizacją szkolenia.
W ośrodkach będą odbywać się 1–3 dniowe szkolenia. Zamawiający będzie składał zamówienia faksem lub drogą elektroniczną, najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed planowanym terminem szkolenia, natomiast ostateczna liczba uczestników potwierdzona będzie nie później niż 3 dni przed terminem szkolenia, w formie pisemnej z dokładnością do 10 % uczestników szkolenia.
W ośrodkach będą organizowane szkolenia dla nie więcej niż 120 osób jednorazowo.
Wszystkie pokoje, sale konferencyjne, stołówka muszą mieścić się, w co najwyżej 3 budynkach. Odległość pomiędzy wszystkimi budynkami nie może być większa niż 300 m.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for one or more lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.