-
Julkaistu12/07/2016
-
Määräaika17/08/2016
-
Tarjousten avaaminen17/08/2016
-
Sopimus tehty06/10/2016
-
Tänään04/09/2026
Näytönluku
Ranska-Angers: Rokotteet
Fourniture de vaccins humains pour les services départementaux.
Virallinen nimi: Département de Maine-et-Loire
Kansallinen rekisterinumero: 22490001900015
Postiosoite: Hôtel du Département — direction des finances, des affaires juridiques et de l'évaluation — place Michel Debré — CS 94104
Paikkakunta: Angers Cedex 9
NUTS-koodi: FR512
Postinumero: 49941
Maa: FRA
Yhteyshenkilö: Service de la commande publique et des assurances
Pääosoite: http://www.maine-et-loire.fr
Sähköisesti:
https://www.anjoumarchespublics.fr
Puitesopimus seuraavien kanssa: single toimijat
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.