Publications Office of the EU
Norja-Kviteseid: Jätetynnyrit - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norja-Kviteseid: Jätetynnyrit

  • Julkaistu
    23/10/2019
  • Määräaika
    19/11/2019
  • Tarjousten avaaminen
    19/11/2019
  • Sopimus tehty
    21/11/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Renovest IKS
Suorituspaikka
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Ostajan sijainti
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
44616200 Jätetynnyrit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1.00 NOK
Tarjouspyynnön viitenumero
19/086
Kuvaus

The competition concerns delivery of waste containers (waste bins) for plastic waste and glass/small metals in the area covered by the contracting authority.
See the procurement documents for further information.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afolcrnnpw&GoTo=Tender
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
19/11/2019 12:01
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
1.00 NOK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Namdal Ressurs AS
Postiosoite: Verftsgata48
Paikkakunta: Namsos
Postinumero: 7800
Maa: NOR
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.