-
Julkaistu04/06/2016
-
Määräaika05/07/2016
-
Sopimus tehty12/10/2016
-
Tänään06/09/2026
Näytönluku
Italia-Perugia: Vastuuvakuutuspalvelut
Gara a procedura ristretta centralizzata finalizzata alla gestione assicurativa dei rischi riferiti a sinistri con danni di entità pari o superiori a 800 001 EUR (ottocentomilauno euro) di responsabilità civile delle Aziende Sanitarie e delle Aziende Ospedaliere della Regione Umbria (Azienda Ospedaliera di Perugia — Azienda Ospedaliera di Terni — Azienda USL Umbria n° 1 — Azienda USL Umbria n° 2). Franchigia Assoluta: indipendentemente dall'ammontare dei danni causati dal sinistro, le Aziende Sanitarie Regionali assicurate avranno una somma fissa di 800 000 EUR che rimane completamente a loro carico. L'assicuratore pagherà soltanto il differenziale tra la soglia di 800 000 EUR ed il danno liquidato al danneggiato.
Virallinen nimi: Azienda Ospedaliera di Perugia
Postiosoite: Piazzale G. Menghini 8/9
Paikkakunta: Perugia
NUTS-koodi: ITE21
Postinumero: 06129
Maa: ITA
Yhteyshenkilö: Direzione Acquisti ed Appalti
Pääosoite: http://www.ospedale.perugia.it
ASL Umbria n. 2
Postiosoite: Westland Row, 40
Paikkakunta: Dublino
Postinumero:
Maa: IRL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.