Publications Office of the EU
Unkari-Budaörs: Ympäristövaikutusten seuranta muuta kuin rakentamista varten - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Unkari-Budaörs: Ympäristövaikutusten seuranta muuta kuin rakentamista varten

  • Julkaistu
    30/11/2013
  • Määräaika
    17/01/2014
  • Tarjousten avaaminen
    17/01/2014
  • Sopimus tehty
    03/02/2014
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90711500 Ympäristövaikutusten seuranta muuta kuin rakentamista varten
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
155,000,000.00 HUF
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
149,646,000.00 HUF
Tarjouspyynnön viitenumero
P300B-4-01/14
Kuvaus

Vállalkozási szerződés a Bodai Agyagkő Formáció (BAF) kutatási terület komplex monitoring rendszerének 2014-2017 közötti üzemeltetésére.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Radioaktív Hulladékokat Kezelő Kft.
Postiosoite: Paksi Kirendeltség, hrsz.: 8803/2, Titkárság (I. emelet 105–106. szoba)
Paikkakunta: Paks
Postinumero: 7031
Maa: HUN
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/01/2014 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
155,000,000.00 HUF
Sopimuksen lopullinen arvo
149,646,000.00 HUF
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Mecsekérc Környezetvédelmi Zrt.
Postiosoite: Esztergár Lajos u. 19.
Paikkakunta: Pécs
Postinumero: 7633
Maa: HUN
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.