Publications Office of the EU
Puola-Wrocław: Farmaseuttiset tuotteet - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Puola-Wrocław: Farmaseuttiset tuotteet

  • Julkaistu
    28/10/2019
  • Määräaika
    28/11/2019
  • Tarjousten avaaminen
    28/11/2019
  • Sopimus tehty
    19/12/2019
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Suorituspaikka
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Ostajan sijainti
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,350,852.22 PLN
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,160,203.66 PLN
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
8
Tarjouspyynnön viitenumero
USK/DZP/PN-379/2019
Kuvaus

Dostawa leków z programów lekowych – 8 zadań.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
Postiosoite: ul. Borowska 213
Paikkakunta: Wrocław
NUTS-koodi: PL514
Postinumero: 50-556
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Anna Śmirska
Pääosoite: www.usk.wroc.pl
Sähköisesti:
https://usk-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
28/11/2019 13:00
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.