Publications Office of the EU
CZ-Ostrava: Palokunnan säiliöautot - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Ostrava: Palokunnan säiliöautot

  • Julkaistu
    18/05/2011
  • Määräaika
    18/07/2011
  • Tarjousten avaaminen
    18/07/2011
  • Sopimus tehty
    24/08/2011
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
34144212 Palokunnan säiliöautot
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
30,320,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
30,317,990.00 CZK
Tarjouspyynnön viitenumero
VZM 1/2011
Kuvaus

Dodání 3 kusů cisternové automobilové stříkačky CAS 20 pro převážně městský provoz po zpevněných komunikacích v provedení speciálním-technickém.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
18/07/2011 13:00
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
30,320,000.00 CZK
Sopimuksen lopullinen arvo
30,317,990.00 CZK
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.