Publications Office of the EU
Töiden ja töiden työterveyden ja -turvallisuuden koordinoinnin tukipalvelu ETS-RFV:n omassa verkostossa Bizkaiassa ja Gipuzkoassa - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Töiden ja töiden työterveyden ja -turvallisuuden koordinoinnin tukipalvelu ETS-RFV:n omassa verkostossa Bizkaiassa ja Gipuzkoassa

  • Julkaistu
    16/03/2021
  • Määräaika
    15/04/2021
  • Tarjousten avaaminen
    03/05/2021
  • Sopimus tehty
    22/07/2021
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Euskal Trenbide Sarea - ETS - Euskal Trenbide Sarea
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ES213 Bizkaia
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
71317210 Terveys- ja turvallisuuskysymyksiä koskevat konsulttipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Osien määrä
2
Tarjouspyynnön viitenumero
P20021563
Kuvaus

Töiden ja töiden työterveyden ja -turvallisuuden koordinoinnin tukipalvelu ETS-RFV:n omassa verkostossa Bizkaiassa ja Gipuzkoassa

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Euskal Trenbide Sarea (ETS)
Kansallinen rekisterinumero: S0100001G
Postiosoite: C/ San Vicente, 8, edificio Albia, 14.ª planta, 48001 Bilbao
Paikkakunta: Bilbao
NUTS-koodi: ES213
Postinumero: 48001
Maa: ESP
Pääosoite: http://www.ets-rfv.euskadi.net/v86-ets/es/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
03/05/2021 12:00
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.