Publications Office of the EU
Romania-Iași: Happi - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Romania-Iași: Happi

  • Julkaistu
    23/11/2022
  • Määräaika
    27/12/2022
  • Sopimus tehty
    16/10/2023
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Suorituspaikka
NUTS code: RO213 Iaşi
Ostajan sijainti
NUTS code: RO213 Iaşi
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
24111900 Happi
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
11,463,828.00 RON
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
11,979,336.00 RON
Lisätietoja saa kustakin osasta
Osien määrä
6
Tarjouspyynnön viitenumero
4701312_2022_PAAPD1376827
Kuvaus

Oxigen și gaze medicinale conform Caiet de sarcini
Conform prevederilor din Legea nr.98/2016, Autoritatea contractantă va răspunde la solicitarile de clarificari/informatii suplimentare in a 11-a zi, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari/informatii suplimentare este de 19 zile, inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI
Kansallinen rekisterinumero: 4701312
Postiosoite: Strada: bld Independentei, nr. 1
Paikkakunta: Iasi
NUTS-koodi: RO213
Maa: ROU
Yhteyshenkilö: SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA "SF.SPIRIDON"IASI SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SF.SPIRIDON"IASI
Pääosoite: https://www.spitalspiridon.ro/
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Puitesopimus seuraavien kanssa: several toimijat
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Tarkista linkitetyt asiakirjat saadaksesi lisätietoja
Suorituspaikka
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.