Publications Office of the EU
IT Omzetbelasting - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

IT Omzetbelasting

  • Sopimus tehty
    23/04/2025
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Belastingdienst, IUC Belastingdienst
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
100,000,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
IUC22-036
Kuvaus

Turnkey leveren van een totaaloplossing conform de Specificaties in de Aanbestedingsstukken die een klant-tot-klant proces biedt aan de Omzetbelastingregelingen: Omzetbelasting NL inclusief Nederlandse Kleine Ondernemersregeling (NL KOR), Intracommunautaire processen (ICP), EU BTW E-Commerce (OSS) , VAT Refund en de Europese Kleine Ondernemersregeling (EU KOR) met inbegrip van Apparatuur, Systeemprogrammatuur en Configuratie, waarnaar de OB Oplossing door Opdrachtnemer in Onderhoud en Beheer wordt genomen alsmede Opdrachtgever van Support kan voorzien. Naar schatting zullen er 5000 gebruikers (in diverse rollen) gebruik gaan maken van de OB Oplossing. De verwachting is dat de OB Oplossing gekoppeld moeten worden met 20 tot 25 Applicaties welke actief zijn bij de Belastingdienst.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kwaliteit
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
100,000,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Fast Enterprises LLC
Postiosoite:
Paikkakunta: COLORADO
Postinumero: 80112-2202
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.