Publications Office of the EU
Habitat Heritage tuholaistorjuntapalvelut 44 - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Habitat Heritage tuholaistorjuntapalvelut 44

  • Julkaistu
    16/03/2026
  • Määräaika
    20/04/2026
  • Tarjousten avaaminen
    20/04/2026
  • Sopimus tehty
    07/08/2026
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
Yes
Ostaja
HABITAT 44 - OPH
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
90920000 Julkisten rakennusten sanitointipalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
639,680.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
2026SERV04
Kuvaus

I

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1793547
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1793547
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
20/04/2026 12:30
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Valeur technique de l'offre
Painotus (prosentteina, tarkka) : 70
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Prix
Painotus (prosentteina, tarkka) : 30
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
639,680.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SOS PARASITES
Postiosoite:
Paikkakunta: Coueron
Postinumero: 44220
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.