-
Julkaistu26/07/2017
-
Määräaika29/08/2017
-
Tarjousten avaaminen29/08/2017
-
Sopimus tehty18/09/2017
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä
Puola-Ruda Śląska: Kupongit
Przedmiotem umowy jest wykonanie i dostarczenie przez Wykonawcę bonów towarowych w formie papierowej na okaziciela o wartości nominalnej i nabywczej 50 PLN i 100 PLN upoważniających do dokonania zakupów różnego asortymentu towarów i usług w placówkach wskazanych przez Wykonawcę w ilości 1 863 szt. w tym – bon o nominale 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych 00/100) – w ilości 1 600 szt., – bon o nominale 100 PLN ( słownie: sto złotych 00/100) – w ilości 263 szt.
Virallinen nimi: Ofertę należy złożyć w formie pisemnej pod rygorem nieważności podpisaną własnoręcznym podpisem na adres; Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
Postiosoite: ul. Markowej 20
Paikkakunta: Ruda Śląska
NUTS-koodi: PL22
Postinumero: 41-709
Maa: POL
Yhteyshenkilö: Beata Dańko
Pääosoite: http://www.biuletyn.abip.pl/mops_r_sl/index.php
22000000 - Painotuotteet ja vastaavat tuotteet
Postiosoite: Kłobucka 25
Paikkakunta: Warszawa
Postinumero: 02-699
Maa: POL
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.