Publications Office of the EU
S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI

  • Julkaistu
    10/05/2024
  • Määräaika
    13/06/2024
  • Sopimus tehty
    17/10/2024
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
PROVINCIA DI VICENZA
Suorituspaikka
NUTS code: Ei saatavilla
Ostajan sijainti
NUTS code: ITI43 Roma
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
85311000 Majoituspalveluja tarjoava sosiaalityö
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,780,945.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
1,283,513.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

S.U.A. PROVINCIA DI VICENZA PER CONTO DEL COMUNE DI VICENZA - PROCEDURA APERTA PER L'AFFIDAMENTO DEI SERVIZI DI ACCOGLIENZA PER PERSONE IN ESTREMA POVERTA' PER UNA DURATA DI DUE ANNI (indicativamente dal 16.06.2024 al 15.06.2026), CON FACOLTA' DI RINNOVO PARI A ULTERIORI DUE ANNI.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: vaaditaan
https://sater.regione.emilia-romagna.it
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Offerta economicamente più vantaggiosa
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
2,780,945.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
1,283,513.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: COSMO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Postiosoite:
Paikkakunta: Vicenza
Postinumero: 36100
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.