Publications Office of the EU
SAP:n menestystekijöiden jatkokehittäminen puitesopimuksen avulla - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

SAP:n menestystekijöiden jatkokehittäminen puitesopimuksen avulla

  • Julkaistu
    11/09/2025
  • Määräaika
    21/10/2025
  • Sopimus tehty
    11/11/2025
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
BERNMOBIL Städt. Verkehrsbetriebe Bern (SVB)
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: CH021 Bern / Berne
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,100,000.00 CHF
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

BERNMOBIL aikoo tehdä puitesopimuksen palveluista, jotka liittyvät olemassa olevan SAP S/4HANA -ratkaisun jatkokehittämiseen SuccessFactorsin alalla. Tavoitteena on kehittää nykyistä järjestelmäympäristöä edelleen strategisesti ja teknisesti ja mukauttaa se optimaalisesti tuleviin vaatimuksiin.

Toimitustapa
Sähköisesti:
https://www.simap.ch/de/redirect?context=eyJwYWdlIjoicHJvamVjdCIsInJvbGUiOm51bGwsIm9yZ0lkIjpudWxsLCJwcm9qZWN0SWQiOiJmOGNkY2RjYS05M2MyLTRlNDQtYjk0ZC0wYzBiMGVhZjc1MWUiLCJsb3RJZCI6bnVsbCwic3Vic2NyaXB0aW9uSWQiOm51bGx9
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: sallittu
https://www.simap.ch/de/redirect?context=eyJwYWdlIjoicHJvamVjdCIsInJvbGUiOm51bGwsIm9yZ0lkIjpudWxsLCJwcm9qZWN0SWQiOiJmOGNkY2RjYS05M2MyLTRlNDQtYjk0ZC0wYzBiMGVhZjc1MWUiLCJsb3RJZCI6bnVsbCwic3Vic2NyaXB0aW9uSWQiOm51bGx9
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Zuschlagskriterien
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
2,100,000.00 CHF
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: DE_NOVO Business Consultants AG
Postiosoite:
Paikkakunta: Bern
Postinumero: 3011
Maa:
Virallinen nimi: DE_smahrt consulting AG
Postiosoite:
Paikkakunta: Regensdorf
Postinumero: 8105
Maa:
Virallinen nimi: DE_TeamWork Schweiz AG
Postiosoite:
Paikkakunta: Bern
Postinumero: 3014
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.