Publications Office of the EU
IWB, 50kV Kabel Umlegungen UW Volta - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

IWB, 50kV Kabel Umlegungen UW Volta

  • Julkaistu
    14/03/2025
  • Määräaika
    07/05/2025
  • Sopimus tehty
    23/05/2025
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
IWB Industrielle Werke Basel
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: CH031 Basel-Stadt
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
31321300 Suurjännitekaapelit
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
508,847.00 CHF
Tarjouspyynnön viitenumero
Ei saatavilla
Kuvaus

Durch die Aufhebung der 50kV-Schaltanlage im UW Volta sind mehrere Kabelzusammenschlüsse notwendig. Diese erfolgen sowohl im Kabelkeller des UW Volta als auch im Leitungstunnel hinter der Anlage. Gegenstand der Beschaffung ist die Produktion, Lieferung, Verlegung und Montage eines typgeprüften 60kV- Einleiterkabels mit 1x300mm2 Leiterquerschnitt aus Kupfer, in den bestehenden vorhandenen Rohren im Kabelkeller sowie im ELT. Inklusive aller dazu benötigten Armaturen und Befestigungen.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Sähköinen toimittaminen: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
tdf-non-av
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
ZK 2 Angebotspreis
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
508,847.00 CHF
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: DE_Nexans Suisse SA
Postiosoite:
Paikkakunta: Cortaillod
Postinumero: 2016
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.