Publications Office of the EU
Espanja-Madrid: Karkea sora - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Madrid: Karkea sora

  • Julkaistu
    18/05/2021
  • Määräaika
    18/06/2021
  • Tarjousten avaaminen
    29/06/2021
  • Sopimus tehty
    15/03/2022
  • Tänään
    06/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Suorituspaikka
NUTS code: ES615 Huelva
Ostajan sijainti
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
14212310 Karkea sora
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
834,937.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
815,710.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
3.21/27510.0011
Kuvaus

SUMINISTRO Y TRANSPORTE DE BALASTO PARA LA RENOVACIÓN DE VÍA ZAFRA HUELVA. TRAMO VALDELAMUSA-HUELVA

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Kansallinen rekisterinumero: Q 2801660 H
Postiosoite: C/ Hiedra, 9, edificio 23, Estación de Chamartín, 28036 Madrid
Paikkakunta: Madrid
NUTS-koodi: ES30
Postinumero: 28036
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Rosa Cabrerizo Ruiz
Pääosoite: www.adif.es
Sähköisesti:
https://elicitadores.adif.es
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
29/06/2021 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
834,937.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
815,710.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: CANTERA ANTONIO FRADE, S.L.
Postiosoite: C/ ARTURO BAREA Nº 11, 1ºD
Paikkakunta: BADAJOZ
Postinumero: 06011
Maa: ESP

Virallinen nimi: ÁRIDOS Y RECUPERACIONES, S.L.U.
Postiosoite: CTRA.SEVILLA-MÁLAGA KM 8.800
Paikkakunta: ALCALÁ DE GUADAÍRA - SEVILLA
Postinumero: 41500
Maa: ESP

Virallinen nimi: MOVIMIENTOS DE TIERRAS Y ÁRIDOS DEL TINTO, S.L.
Postiosoite: AVDA.DE LA ESQUILA, 10
Paikkakunta: MINAS DE RIOTINTO - HUELVA
Postinumero: 21660
Maa: ESP

Virallinen nimi: PROBISA VÍAS Y OBRAS, S.L.U.
Postiosoite: POLIGONO EMPRESARIAL ANTEQUERA CALLE CASTILLA Y LEON S/N
Paikkakunta: ANTEQUERA (MÁLAGA)
Postinumero: 29200
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.