Publications Office of the EU
D-Berliini: Terveydenhoidon rakennusten rakentamistyöt - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

D-Berliini: Terveydenhoidon rakennusten rakentamistyöt

  • Julkaistu
    27/08/2011
  • Määräaika
    08/09/2011
  • Tarjousten avaaminen
    17/10/2011
  • Sopimus tehty
    07/12/2011
  • Tänään
    03/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ei saatavilla
Suorituspaikka
NUTS code: DE300 Berlin
Ostajan sijainti
NUTS code: Ei saatavilla
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45210000 Talonrakentaminen
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
8,160,863.51 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
7,984,648.54 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
HV-4-A02
Kuvaus

Rohbauarbeiten einschl. Ausbaugewerke des Hochbaus sowie der Gewerke HLS und Elektro/FM-Arbeiten zum Umbau und Sanierung denkmalgeschützer Krankenhausgebäude (Häuser 10+12).

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
17/10/2011 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
8,160,863.51 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
7,984,648.54 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: WBF Ingenieurbau GmbH
Postiosoite: Leistikowstraße 25
Paikkakunta: Falkensee
Postinumero: 14612
Maa: DEU
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.