Publications Office of the EU
Verkon uudistaminen Hemgatan, Sandviken - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Verkon uudistaminen Hemgatan, Sandviken

  • Sopimus tehty
    02/09/2026
  • Tänään
    05/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Works
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Sandviken Energi AB
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: SE313 Gävleborgs län
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
45000000 Rakennustyöt
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
2,970,015.00 SEK
Tarjouspyynnön viitenumero
SEAB 2026/27
Kuvaus

Tämä tarjouspyyntö koskee uudelleen kilpailuttamista puitesopimuksen/sopimuksen alalla: DIS Maa ja rakentaminen SEAB 35931, Maa ja rakentaminen SEAB. Sandviken Energi Vatten AB uudistaa Hemgatanin sähköverkkoa Sandvikenissä. Sopimus sisältää vesi- ja jätevesiputkien uusimisen sekä hulevesiputkien uudisrakentamisen. Työt tehdään perinteisillä kuiluilla, ja niihin sisältyy huoltotoimenpiteitä sekä väliaikaisia ratkaisuja, joilla varmistetaan kyseisten tavaroiden toiminta rakennusaikana.

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Hankinta edellyttää puitesopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Se upphandling
Painotus (prosentteina, tarkka) :
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
2,970,015.00 SEK
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Furuviks Grävtjänst AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Gävle
Postinumero: 803 09
Maa:
Virallinen nimi: Markax AB
Postiosoite:
Paikkakunta: Gävle
Postinumero: 802 93
Maa:
Virallinen nimi: Bj Markbyggnads Aktiebolag
Postiosoite:
Paikkakunta: Sandviken
Postinumero: 811 32
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.