Publications Office of the EU
Ranska-Colmar: Ohjaus- ja valvontajärjestelmä - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- CPV-koodit on johdettu menettelyn tekstistä

Ranska-Colmar: Ohjaus- ja valvontajärjestelmä

  • Julkaistu
    14/12/2018
  • Määräaika
    17/01/2019
  • Sopimus tehty
    22/01/2019
  • Tänään
    31/08/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Supplies
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Vialis SAEM
Suorituspaikka
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Ostajan sijainti
NUTS code: FRF12 Haut-Rhin
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
42961000 Ohjaus- ja valvontajärjestelmä
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
881,726.17 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
19.05
Kuvaus

Renouvellement et installation du contrôle commande et la mise à niveau technique des installations du poste de Colmar Nord.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Vialis SAEM
Postiosoite: 10 rue des Bonnes Gens
Paikkakunta: Colmar
Postinumero: 68000
Maa: FRA
Tarjousten teon vaihtoehdot
Not specified
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ilmoitus koskee hankintasopimusta
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
CPV-koodi

42961000 - Ohjaus- ja valvontajärjestelmä

45000000 - Rakennustyöt

Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
881,726.17 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: SCLE SFE
Postiosoite: 25 chemin du Paleficat
Paikkakunta: Toulouse Cedex 2
Postinumero: 31204
Maa: FRA
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.