Publications Office of the EU
Espanja-Torredembarra: Mainonnan hoito - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Espanja-Torredembarra: Mainonnan hoito

  • Julkaistu
    19/03/2019
  • Määräaika
    14/04/2019
  • Tarjousten avaaminen
    23/04/2019
  • Sopimus tehty
    10/07/2019
  • Tänään
    01/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Ayuntamiento de Torredembarra
Suorituspaikka
NUTS code: ES514 Tarragona
Ostajan sijainti
NUTS code: ES514 Tarragona
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
79341200 Mainonnan hoito
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
308,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
240,000.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
AG11/G526/19/03
Kuvaus

Servicio de inserción de la publicidad de las campañas institucionales, anuncios oficiales y esquelas del Ayuntamiento de Torredembarra en los medios de comunicación.

Toimitustapa
Osoite, johon tarjoukset tai osallistumispyynnöt on toimitettava:
Virallinen nimi: Ayuntamiento de Torredembarra
Kansallinen rekisterinumero: P4315500A
Postiosoite: Plaça del Castell, 8
Paikkakunta: Torredembarra
NUTS-koodi: ES514
Postinumero: 43830
Maa: ESP
Yhteyshenkilö: Ajuntament de Torredembarra
Pääosoite: http://www.torredembarra.cat
Sähköisesti:
https://contractaciopublica.gencat.cat/ecofin_pscp/AppJava/perfil/torredembarra
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
23/04/2019 10:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
The most economic tender
Arvioitu arvo
308,000.00 EUR
Sopimuksen lopullinen arvo
240,000.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: Medialog Comunications, S. L.
Postiosoite:
Paikkakunta: Calafell
Postinumero:
Maa: ESP
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.