Publications Office of the EU
Saksa-Koblenz: Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Saksa-Koblenz: Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut

  • Julkaistu
    10/07/2019
  • Määräaika
    07/08/2019
  • Tarjousten avaaminen
    07/08/2019
  • Tänään
    04/09/2026
Tila
Toimitusaika päättynyt
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der Bundeswehr
Suorituspaikka
NUTS code: DEA28 Euskirchen
Ostajan sijainti
NUTS code: DEB1 Koblenz
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72267000 Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Tarjouspyynnön viitenumero
Y I2BB KA051 58934
Kuvaus

Für die beim CSOCBw im Einsatz befindliche ArcSight ESM und ArcSight Logger muss die bestehende Hardware- und Software-Wartung um ein Jahr verlängert werden.

Toimitustapa
Sähköisesti:
http://www.evergabe-online.de
Tarjousten teon vaihtoehdot
Submission for all lots
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
07/08/2019 14:00
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Lowest price
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen tekeminen
Ei saatavilla
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.