Publications Office of the EU
Avoin menettely kansallisen elokuvamuseon uuden henkilökohtaisen arkistonhallintajärjestelmän suunnittelua, kehittämistä ja avustamista koskevan palvelun myöntämiseksi - EU:n tarjouskilpailut
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tämä sivu sisältää sisältöä, joka on luotu automaattisesti löydettävyyden ja saavutettavuuden parantamiseksi.

- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään

Avoin menettely kansallisen elokuvamuseon uuden henkilökohtaisen arkistonhallintajärjestelmän suunnittelua, kehittämistä ja avustamista koskevan palvelun myöntämiseksi

  • Sopimus tehty
    22/05/2026
  • Tänään
    02/09/2026
Tila
Sopimus tehty
Sopimustyyppi
Services
Uusittava tarjouskilpailu
No
Ostaja
Museo Nazionale del Cinema – Fondazione Maria Adriana Prolo
Suorituspaikka
NUTS code: Useampi suorituspaikka
Ostajan sijainti
NUTS code: ITC11 Torino
Liiketoimintasektori (pääasiallinen CPV)
72230000 Asiakaskohtaisten ohjelmistojen kehittämispalvelut
Sopimuksen arvioitu kokonaisarvo (ilman alv:a)
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen kokonaisarvo (ilman alv:a)
462,450.00 EUR
Tarjouspyynnön viitenumero
eb88e5a7-4421-46f9-89ee-59d066c80910@1164-G-1636
Kuvaus

Avoin menettely

Toimitustapa
Ei saatavilla
Tarjousten teon vaihtoehdot
Ei saatavilla
Tietoa julkisesta hankintasopimuksesta, puitesopimuksesta tai dynaamisesta hankintajärjestelmästä (DPS)
Ei saatavilla
Tarjousten avaamista koskevat ehdot (päivämäärä)
Ei saatavilla
Suorituspaikka
Myöntämisperuste
Kriteeri:
Tyyppi: quality
Kuvaus: Offerta economicamente più vantaggiosa
Painotus (prosentteina, tarkka) : 70
Kriteeri:
Tyyppi: price
Kuvaus: Offerta economicamente più vantaggiosa
Painotus (prosentteina, tarkka) : 30
Arvioitu arvo
Ei saatavilla
Sopimuksen lopullinen arvo
462,450.00 EUR
Sopimuksen tekeminen
Virallinen nimi: 3x1010 s.r.l.
Postiosoite:
Paikkakunta: Torino
Postinumero: 10128
Maa:
Ennakkotiedot
Sopimus
Tarjouskilpailupäätös
Footnote - legal notice

Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.