-
Julkaistu28/06/2024
-
Määräaika07/08/2024
-
Tarjousten avaaminen07/08/2024
-
Sopimus tehty11/12/2024
-
Tänään31/08/2026
Näytönluku
- Teksti on käännetty automaattisesti kielelle, jolla sivustoa käytetään
A12.06.2024 Kuvataiteen ylläpito julkisissa tiloissa
Tämän tarjouspyynnön yhteydessä hankintaviranomainen aikoo tehdä yhden puitesopimuksen kuvataiteen ylläpidosta julkisissa tiloissa (BKOR). Tällä hetkellä nykyinen sopimus päättyy, minkä vuoksi uusi tarjouskilpailu käynnistetään. Tarjous koskee taide-esineiden säännöllistä huoltoa julkisessa tilassa, vahingoittuneiden taide-esineiden korjaamista ja (tilapäisesti) poistettujen taide-esineiden säilyttämistä. Yleiskatsaus taideteoksiin on liitteessä 7. Tarkempia tietoja työstä on jäljempänä. Tarkempia tietoja liitteessä 1 olevassa vaatimusohjelmassa. 200 000-280 000 euroa
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/340975
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/340975
Tällä sivulla julkaistu sisältö on tarkoitettu pelkästään lisäpalveluksi, eikä sillä ole oikeusvaikutuksia. Unionin toimielimet eivät vastaa sivun sisällöstä. Hankintailmoitusten viralliset versiot julkaistaan Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosassa ja ne ovat saatavilla TED-palvelun kautta. Näihin virallisiin teksteihin pääsee suoraan tältä sivulta siihen upotettujen linkkien kautta. Lisätietoja julkisten hankintojen selitettävyyttä ja vastuukysymyksiä koskevassa selosteessa.